CE

CE از دو واژه فوانسوی « Conformite Europene» گرفته شده و معنیش « تطابق اروپایی » هست. آرم CE نشان دهنده اینست و قوانین و ضوابطی بابت ارائه محصولات و کالاهای خودمقرر میکننداین مقررات بایستی مطابق باقوانین اتحادیه اروپا باشند و درصورت مطابق بودن میتوانند محصولات خودرابا آرم CE تولید کنند. محصولاتیکه طبق اتحادیه اروپا تولید شده اندو آرم CE رادارند میتوانند محصولات خودرابه کشورهاییکه درمحدوده­ اتحادیه کشورهای اروپایی فعالیت میکنند بفرستند و ازاین طریق میتوانندبا فروش محصولات خود، بادیگر کشورها ارتباط شغلی ایجاد کنند و آنرا گسترش دهند، انبوهی از محصولات و کالاهای خود را بفروشند، مشتریانی رادر کشورهای دیگر جذب کنند و همچنین باگسترش ارتباطات شغلی مشتریان راافزایش دهند، افزایش سود و درآمد عالی بابت صاحبان محصولات و کالاها و...... همگی اینها درصورتیست محصولات با کیفیت و مرغوب و با آرم CE تولید و عرضه کنند.

 

 

CE CERTIFICAT

CE معتبر و فوری و ارزان جهت صادرات توی بازار جهانی

 

 

خدمات نشان CE و نشان و آرم CE داشتن بر روی محصولات و کالاها موجب خدماتی می شود که این خدمات عبارتند از: کسانی که کالای با آرم CE رامیخواهند خریداری کنند میتوانند ابتدا درمورد آرم و نشان مطالعه کنند و اطلاعاتی رابه دست آورند و بعد اقدام بخریداری کنند. اظهارنامه ای بابت تولید محصولات و کالاها توسط صاحبان کالا و محصولات مشخص و معین میشوند بایستی طبق تطابق اروپا باشد تابا داشتن اظهارنامه بتوانند محصولات و کالاهایی راطبق ضوابط CE ارائه دهند. اظهارنامه ای طبق تطابق اروپا مهیا شدست بابت اینکه دانسته شود آیا ضوابط و قوانین درتطابق اروپا دراین اظهارنامه رعایت شدست یانه مورد بررسی قرار میگیردکه وظیفه بررسی برعهده موسسان بازرسیست واین کاررا انجام میدهندکه موسسان بازرسی اظهارنامه رامورد بررسی قرار میدهند و درصورتیکه مطابق با تطابق اروپایی بودمیتوانند محصولات و کالاهای دارای آرم CE راتولید و عرضه کنند.

مزایای CE و داشتن آرم CE بابت محصولات و کالاها مزایایی راایجاد میکند مانند: محصولات و کالاها چون آرم CE دارند به راحتی می توانند به صورت قانونی در تمامی کشورهایی که جزء اعضای اتحادیه اروپا هستند و مناطق آزاد اروپا که مناطق تجاری هستند به فروش برسند و همچنین به راحتی و آسانی از کشوری به کشور دیگر ارسال و انتقال پیدا کند. آرم CE داشتن نشان دهنده معتبر بودن این کالاها و محصولات هست و در بازارهای داخلی و خارجی دارای اعتبار هستند. داشتن آرم CE نشان دهنده این است که این آرم در میان رقبا مزیت بالاتری نسبت به بقیه رقبا دارد و در زمینه تبلیغات می توان از این آرم استفاده کرد برای اینکه آن محصول به فروش برسد.

 

 

گواهینامه CE اتحادیه اروپا

CE اتحادیه اروپا و اخذ CE معتبر و قابل استعلام

 
 
داشتن آرم CE برروی کالاها و محصولات این اطمینان را برای مشتریان و مصرف کننده ها ایجاد می کند که این کالا و محصول از نظر کیفیت و مرغوبیت از مرتبه بالایی برخوردار هستند و مصرف کننده ها بدون نگرانی آن را خریداری و مصرف کنند. مدیرانی که دارای آرم و نشان CE هستند به راحتی می توانند در مناقصات بزرگ مانند: مناقصات نفت، گاز، پتروشیمی شرکت کنند و موفق شوند. مدیران محصولات و کالاهای دارای آرم CE در تولید محصولات و کالاها در تلاش هستند که حقوق مصرف کنندگان و مشتریان خود را رعایت کنند و بهترین محصول و کالا را با بهترین کیفیت و مرغوبیت را برای مصرف کنندگان ارائه دهند. وقتی مدیران بتوانند محصولات و کالاهای خوبی تولید کنند و دارای آرم CE هستند می توانند محصولات و کالاهای خود را به سایر کشورهایی که دارای استاندارد هستند صادر کنند. این کشورهایی که می توان برای آنها کالا و محصولات صادر کند عبارتند از: خلیج فارس، گرجستان، تاجیکستان، ازبکستان، ترکیه، عراق، آدربایجان، آفریقای جنوبی، ارمنستان، و.....هستند که به راحتی می توان محصولات را ارسال کرد و موجب مشهوریت و محبوبیت مدیران و همچنین نام محصولات و کالاها شد. ولید محصول و کالاهای با آرم CE برای فروشنده هایی که در بازار خرده فروش ها هستنداین اطمینان رابه وجود میآورندکه میتوانند باخریدن اینمحصولات و کالاها و فروش آنها در بازار خرده فروشی سود و درآمد بالایی به دست بیاورند و موجب جذب مشتری شوند و بر مشتریان خود بیفزایند

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family